News

Rachel vypráví “Sonic Sea”

18. března 2016 v 18:33 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©
Zdravím všechny. Než přejdeme k článku, chci se vám omlouvit za neaktivitu, nebylo to úmyslné, novinky se zas na chvíli pozastavili v zácpě a než jsem se naděla, uběhlo víc jak čtrnáct dní. Tak doufám, že to chápete. :)


Tato novinka je trošku netradiční a to z toho důvodu, že Rachel v tomto dokumentu nehraje, ale vypráví ho. Jedná se o příběh, který nám ukazuje jaký je vojenský a průmyslový dopad na oceán a mořský svět. "Sonic Sea" momentálně putuje po festivalech a kinech po celém státu a na Wild & Science Film Festival si domů odnesl celkem dvě ceny. A již tento týden, přesněji 20. 3. 2016 se bude promítat i ve Washingtonu na Environmental Film Festivalu.

The Little Prince | Nominován v César Award

31. ledna 2016 v 11:07 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

V kategorii Nejlepší animovaný film byl před pár dny nominován film Malý princ, ve kterém - jak jsem již zmiňovala, viz dolů - Rachel propůjčila svůj hlas jedné z postav. Nominace se týká předávání cen s názvem César Awards, který bude tento rok již 41. předáváním.
Btw, podle Deadline je Malý princ již jedním z nejúspěšnějším animovaným filmem ve Francii za rok 2015.

Spotlight si odnesl ceny od Boston Online Film Critics Association 2015!

7. prosince 2015 v 21:01 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©

Mám tu pro vás jednu novinku, která se týká Spotlightu, ve kterém si Rachel zahrála. Jedná se o to, že od Boston Online Film Critics Association, což jsou filmové ceny, získal film několik ocenění. Rachel získala Best Ensemble Award, a Spotlight k tomu ještě Best Screenplay, Best Ensemble Cast, Best Director a Best Picture. Takže v přepočtu 5 cen. To je slušné, že?

Rachel nominována v Satellite Award Nomination!

5. prosince 2015 v 17:07 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©

Tak mám pro vás další novinu a tu, že na nadcházející předávání cen Satellite Award Nomination, které se uskuteční až v únoru příští rok objeví naše Rachel. Byla totiž nominována v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli v rámci Spotlightu. Zatím se ví jen to, že se předávání uskuteční v LA. Rachel gratuluji a doufám, že cenu vyhraje.. protože ona si ji zaslouží! A jen tak pro zajímavost, nominovány byly též herečky jako Rooney Mara, Kate Winslet či Jane Fonda.

Rachel podpořila Serenity House Hospice Aukci

19. října 2015 v 15:55 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©
Opět zdravím, jak můžete vidět, už se trochu "blejská" na lepší časy tím, že to tu chci na blogu zas nějak obnovit. Nebyla jsem poslední dobou moc aktivní, ale to se snad brzy, velmi brzy změní. Koukám, že mám i nějaký guláš s affiliates, takže se může stát, že se tu objeví i kontrola...avšak, nic není jisté.

St. Thomas Journal nás informoval o tom, že Rachel darovala svou tašku Miu Miu (viz obrázek) pro kampaň Serenity House Handbags k Hospice Aukci, která by se měla konat 22. 10. Rachel byla naposledy s touto kabelou viděna minulý rok v New Yorku.

"Jedná se o obrovskou aukci v utajení, která se zaměřuje na kabelky, které nám darují místní podniky. Jednou takovou nás také obdarovala samotná Rachel McAdams," - Sharon Lechner o této kampani a Rachelieninu darování.

Až se objeví nějaké nové informace ohledně tohoto, ihned vás budu informovat. :)

Nominace: People's Choice Awards 2016

18. října 2015 v 12:31 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©
Probůh, to jsem tu zas nebyla tak dlouho? :O Opravdu se vám všem omlouvám, především affiliates, ale opravdu už pomalu a jistě ztrácím pojem o čase. :D Dny neuvěřitelně letí, já mám vždycky co dělat a tak nějak mi na blog nezbývá moc času... ke všemu novinky se taky moc neskladují, takže asi takhle. Neslibuji, že tu budu denně aktivní, ale vynasnažím se. Tak a teď k článku...


Nepochybuji o tom, že každý z vás ví, co to je People's Choice Awards a určitě víte, že nominace už jsou dávno přichystané. Mezi jmény se vyskytlo i jméno naší krásné Rachel, která byla zapsána do kategorií Favorite Dramatic Movie Actress (oblíbená dramatická filmová herečka - Southpaw) a Favorite Dramatic Movie (oblíbený dramatický film - Southpaw). Jak vidíte, Rachel tento rok získala celkem 2 nominace. Rachel gratuluji a rozhodně za ní budu hlasovat! Pokud byste chtěli i vy Rachel podpořit, hlasujte za ní kliknutím na obrázek.

Kevin Feige o Rachel v Doctor Strange

4. října 2015 v 9:57 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©
Jejda, to opravdu píšu až pátý den? :O Lidi řeknu Vám, já už přestávám mít pojem o čase.:D No nicméně se Vám omlouvám, ale neslibuji, že bude aktivní každý den. Já jsem ráda, že mám ještě pořád chuť blogovat.:D

Dnes tu pro Vás mám takovou menší novinku, která pojednává o tom, že filmový producent a prezident Marvel studio - Kevin Feige promluvil o postavě Rachel v nadcházejícím snímku Doctor Strage. Ten by měl vyjít v listopadu příští rok.

"Rachel bude hrát velmi, velmi důležitou roli v tomhle filmu, bude představovat určitý střed světů, který v něm zažijeme."

Rachel označena za nejvíc sexy herečku » #WhatIsSexy list [Victoria's Secret 2015]

24. září 2015 v 20:47 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©
.............................................................................................
Na internetu jsem našla nejnovější anketu, která pojednává o tom - jak už nadpis prozrazuje - co je sexy. Podle všeho by se mělo jednat o Victoria's Secret a naše Rachel byla označena jako Sexiest Actress, tj. nejvíc sexy herečkou. S čím nemohu nesouhlasit a Rachel gratuluji. V této anketě se také objevily jména jako Beyoncé (nejvíce sexy tělo v bikinách), Taylor Swift (nejvíc sexy nohy), Rihanna (navždy sexy) či Margot Robbie (nejvíc sexy oči). Celkový přehled si můžete prohlédnout zde.

Oficiálně potvrzeno! Rachel se objeví v Doctor Strange!

23. září 2015 v 16:02 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©
Určitě si všichni pamatují, když jsem vám psala o tom, že se spekuluje o tom, že by si Rachel měla zahrát v připravovaném marvelovském snímku Doctor Strange. Abych pravdu řekla, myslela jsem si, že se jedná o jistou fámu, ale když Rachel před pár dny potvrdila účast, nebylo dál o čem diskutovat. Film by měl vyjít v říjnu příští rok.

Pokud někdo neví, o co se jedná, tady je oficiální anotace:
Doktor Stephen Strange pracoval jako schopný, arogantní nemocniční chirurg. Nehoda v autě mu však zapříčinila těžké zranění ruky, která mu zabránila pokračovat v jeho dosavadní práci. Zoufalý Stephen se rozhodne najít útěchu v učení se starověké magie a doufá, že s její pomocí se mu podaří najít lék na jeho zranění. Tato snaha ho připraví o všechen jeho majetek, udělá z něj bezdomovce, který je nucen vykonávat lékařské úkoly za minimální odměny. Vše se změní, když se doslechne o starověkém mágovi, žijícím v Himalájích. Vydá se za ním a stává se jeho učněm. Časem se musí poprat o post největšího mága se svým soupeřem Karlem Mordem. Bývají lékař tak podstupuje dlouhou cestu plnou kouzel, aby mohl ochránit svět před novým druhem zla...

Tak co si o tom myslíte Vy? Podle mě to zní opravdu velmi dobře a jsem zvědavá, jakou postavu stvární naše Rachel. :-)

Zápisník jedné lásky jako seriál?

13. srpna 2015 v 11:45 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2015 ©
Včera internetem projela zpráva, že údajně americká stanice The CW chystá "zeseriálnění" knižní a filmové předlohy Zápisník jedné lásky. Je velkým předpokladem, že kdyby tento projekt měl zelenou, mohlo by se z tohoto slaďáku stát i odbočka do fantasy žánru. A co se týče toho dalšího, je opravdu malá pravděpodobnost, že by se v seriálu objevily stejní herci, jako ve filmu. Ale kdo ví...

Prezident této stanice uvedl:

"Seriál bude vyprávět romantický příběh dvou hlavních hrdinů Noaha a Allie na počátku jejich rozkvétajícího vztahu. Společně se snaží vybudovat vlastní život a budoucnost, přičemž však musí čelit rasistické politice, finanční nerovnosti a společenským zvykům v období po druhé světové válce v Severní Karolíně."
 
 

Reklama