Appearances

4. 5. 2016 | “Sonic Sea” Special New York Screening

8. května 2016 v 11:21 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Zdravím! Jak jste si užili víkend? Já musím říct, že po tom strašným týdnu, kdy jsem byla nemocná a ležela jsem v posteli jako lazar, se mi ta celodenní projížďka na kole náramně líbila! :D No a ted k věci. Mám tu pro vás pár fotografií ze středy 4. 5. 2016 kde se Rachel zúčastnila tzv. promítání nadcházejícího výpravného dokumentu o kterým jsem vám již psala, v němž se nám Rachel představí coby vypravěč. Takže nepůjde o žádnou filmovou roli, ale o vypůjčení hlasu tomuto dokumentu o mořském světě. Rachel si ten večer na sebe oblékla šaty od návrhářky Vivian Chanové a boty na podpadku od Christiana Louboutiniho. Musím říct, že to Rachel opět moc slušelo. Ty šaty jsou takové zajímavé a určitě i pohodlé, ale já bych si je na sebe asi nevzala... Ovšem Rachel to prostě moc sluší!:D A ty lodičky.. no ty jsou prostě skvostné. A ještě jedna informace - dokoment se bude premiérově vysílat 19. května na Discovery Channel.2. 5. 2016 | Costume Institute MET Gala

6. května 2016 v 10:54 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Předem se Vám omlouvám, že vám tuhle úžasnou novinku s ještě úžasnějšími fotografiemi přináším teprve až teď! Není pro to, že bych na Met Gala zapoměla, ale jelikož internetová agentura mě pěkně sere štve (detaily netřeba), tak to holt bez připojení nešlo. :D:)
K věci: V pondělí 2. 5. 2016 se v New Yorku konala akce s Costume Institute MET Gala s podtitulem znějícím "Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology". Ten večer se celebrity jako Lily Collins, Lorde, Zoe Kravitz nebo naše nádherná Rachel sešli v Metropolitním muzeu umění. Není potřeba vysvětlovat o jakou akci se jedná, soudě podle toho, kolikrát se o této akci na různých blozích o celebritách rok co rok píše.:D:) Abych ohodnotila Rachelinu vizáž, musím říct, že mě přímo oslnila! Ty zlaté šaty od Armaniho, jsou prostě božské!! Jako obvykle byla i nalíčená od své sestry Kayleen - ta rtěnka je prostě úchvatná. Rachel na červeném koberci zkrátka zazářila! :)
PS: Fotek jsem tentokrát musela přidat o něco víc, neodolala jsem!:D


30. 4. 2016 | WHCD Vanity Fair After Party

2. května 2016 v 12:37 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Zdravím! Z předešlého článku jste si mohli prohlédnout některé fotografie ze samotné akce zvané WHCD a tentokrát tu pro vás mám překrásné fotky z after party, která se konala hned poté. Rachel si na party přinesla svou sestru Kayleen, - která je zároveň i její make-upová stylistka - a doprovod jí dělala i Sacha Pfeiffer, která ale na fotografiích není zachycena. Musím přiznat, že se mi moc líbí ten oufit, který na sobě měla Kayleen, vypadala báječně.:) K Rachel toho není nutno příliš dodávat, ta je krásná vždycky.:) Jak znám Vanity Fair, od nichž jsou fotky opravdu skvostné, ještě nějaké přibudou a proto tedy, pokud vás budou ještě nějaké zajímat, stačí potom omrknout článek, kde budou již doplněny.:)

30. 4. 2016 | 102nd White House Correspondents Dinner

1. května 2016 v 16:05 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©
Tak se znova poslusně hlásím po nějaké době. Jak už jsem již s omluvou psala (viz dolů), kvůli nedostatku novinek, se to tu nějakou dobu budou novinky objevovat ojedině, protože holt si žádné vymyslet nemohu.:D:)

Včera se Rachel společně se svou kolegyní a kamarádkou, - jejíž identitu si vypůjčila ve snímku Spotlight - Sachou Pfeiffer objevila na každoročnní akci s názvem WHCD nebo-li White House Correspondents Dinner. Večeře se uskutečnila ve Washingtonu DC a Rachel na ní prezentovala černé šaty od Armaniho. Šaty se mi líbí, nejen proto, že jsou od Armaniho, ale že jsou takový decentní s agresivním nádechem, abych to tak nějak definovala. Co se mi ale moc nelíbí, je ten účes. Vlasy tak nesourodě spadají do obličeje a to mi nesedí. Ale zase musím dát plus za ten make-up, takový jednoduchý, jako by tam ani nebyl. :) Co myslíte vy?


...


16. 4. 2016 | Rachel na Spotlight Premiéře v Tokiu

18. dubna 2016 v 19:49 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Rachel se před dvouma dny, tedy 16. 4. 2016 zúčastnila na Spotlightské premiéře, stále ještě
v Tokiu, Japonsku. Na fotografiích jí můžete zahlédnout s japonskou hvězdou Marií Kondo. Rachel měla velmi slušivý drdůlek, vyčesaný nahoru a doplněný miniaturní čelenkou, k tomu jemné líčení a poněkud netradiční šaty. Upřímně se mi moc nelíbí, ale dělají Rachel moc pěkné nohy a jí to sluší tak jako tak v čemkoli! :) Mám tu pro vás několik pár fotky, sice ne tak moc kvalitních, ale i tak docela pěkných.

13. 4. 2016 | Rachel na Spotlight Press Konferenci v Tokiu

17. dubna 2016 v 21:53 | Eleanor
Úvodem...

V přední řadě, bych se Vám chtěla všem ospravedlnit za mou delší neaktivitu, která byla z důvodu nedostatku novinek, tedy spíše kvůli vůbec žýdnému přívalu novinek. Na čas je dost passé se vymlouvat a já naštěstí s časem nikdy moc problémy neměla. Abych pravdu řekla, už jsem se ani na blog kvůli těm stávkám s novinkami vracet nechtěla, ale zas jsem nechtěla s blogem jen tak seknout a když jsem uviděla ty přenádherné fotky, neodolala jsem! Jak jsem již jednou zmiňovala, pohled na Rachel a její upřímný a krásný úsměv mě naplňuje jistým druhem štěstí. :) Omlouvám se tedy všem mým Affiliates - pochopím, jestli jste si mě za tu dobu už odstranili, nebo se k tomu chystáte. Pokud novinky opět budou trucovat, pravděpodobně se na blogu budou vyskytovat další přestávky, s tím se holt nedá nic dělat. Teď už ale k článku...

...

Před pár dny, přesněji řečeno ve středu 13. 4. 2016, se Rachel zůčastnila na
konferenci, konané v rámci snímku Spotlight v japonském Tokiu. Rachel na sobě měla zajímavé šaty od značky Dolce & Gabbana, které sladila s její oblíbenou rudou rtěnkou. Jako vždy vypadala naprosto fantasticky! Není-liž pravda?

28. 2. 2016 | Rachel na Vanity Fair Oscar Party

1. března 2016 v 12:33 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Máme po Oscarech a to znamená, že se po nich uskutečnilo přesně tak, jako před nimi další party, na které Rachel nemohla chybět. Měla na sobě úžasné, světle růžové šaty od návrháře Naeema Khana se šperky od značky NIWAKA. Na akci si Rachel vzala své rodiče Lance a Sandru a bratra Daniela. :) Až se objeví fotky i s nimi, d článku je dohodím. :D:) Abych byla upřímná, tyhle šaty se mi líbily tak mnoho víc než ty tmavě zelené ze samotných Oscarů. Co myslíte vy? Taky jste stejného názoru? :)

28. 2. 2016 | Rachel na 88th Annual Academy Awards

29. února 2016 v 16:19 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Tak a je to tady. Dlouhoočekávaný článek s ještě dlouhoočekávanou akcí, kterou každý z nás zná. Jedná se o tzv. Oscary a více již není nutno k této akci dodávat, si myslím. V první řadě, Rachel ten večer předávala cenu Emmanuelovi Lubezki, která nesla název Best Cinematography. Jak už všichni víte, Spotlight byl nominován hned 6x, z toho si včera večer odnesl 2 ceny, což je podle mě dost slušné a já celému týmu moc gratluji! Jsou to tyto: Best Adapted Screenplay & Best Picture. Rachel byla také nominována, na nejlepší herečku ve vedlejší roli, ale bohužel o cenu přišla, protože jí ji "přebrala" Alicia Vikander. No a teď už konečně comments k tomu, co měla Rachel na sobě a celkově jak vypadala: Musím říct, že jsem byla mírně zklamaná, když jsem na ty fotky už ve škole koukala, protože jsem očekávala trochu něco jiného, vzhledem k tomu, jak poslední dobou Rachel na červených kobercích zářila. Ale zas bych ji ukřivdila, kdybych tvrdila, že nevypadá úchvatně a že je jako vždy naprosto okouzlující. Hodně se mi líbí ty stříbrné střevíce, ty jsou prostě dokonalé! Určitě každý budete souhlasit.. :):D No a šaty mě extra neoslnily, ani barva, ani střih, ale Rachel je v nich kočka, takže se to vykompenzuje. Navíc, ten make-up je skvělý a fotky ohromující, takže i tak jsem moc spokojená. :) No a co si myslíte vy? Btw, a co říkáte na to, že konečně Leo dostal svého zaslouženého Oscara? o:) :D

27. 2. 2016 | Rachel na Oscars Night Before Party & Fundraiser

28. února 2016 v 18:28 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©

Tak za dnešek již druhý článek a zároveň i poslední akce před tím dlouhoočekávaném večerem, který je dnes věnovaný Oscarových cenám. Článek, který zrovna čtete, upozorňuje na akci, která se konala včera a byla to taková party před samotnými Oscary. Mám tu pro vás pouze tři fotografie, ale alespoň zas nemusím vybírat z několika, to je vždycky náramné dilema. Jak můžete vidět, Rachel byla vyfocená s hercem Bradleyem Cooperem, se kterým zrovna dotočila film Aloha a se známou herečkou Amy Adams. Rachel na sobě měla opravdu moc pěkný outfit s odděleným vrškem, což působí nesmírně sexy! Černobílá kombinace a k tomu tmavá rtěnka, no jsem hotová! ♥ Rachel je prostě pořád kočka, co myslíte? A kdo je stejně jako já strašně natěšený na Oscary? :)


27. 2. 2016 | Rachel na Film Independent Spirit Awards

28. února 2016 v 11:51 | Eleanor | rachel-mcadamsdaily | 2016 ©
Awww, přeji všem krásné ráno (nebo spíš dopoledne? :D)! Alespoň u mě je to velmi krásné ráno a to díky těch fotek, na které jsem hned jen co jsem otevřela oči narazila! Ani nevíte, jak moc jsem unešená... :D Ke všemu, když jsem počítala s tím, že se do Oskarů nic neobjeví a ono jo! Jsem happy, ty šaty jsou boží! :D


Rachel se předevčírem/včera objevila na akci zvané Film Independent Spirit Awards, která se konala v Santa Monice. Spotlight si zaslouženě odnesl domů následující ceny: Best Feature, Best Director, Best Screenplay, Best Editing a cenu, která se jmenuje Robert Altman. Jedná se o cenu, kterou si převzal režisér filmu, ale i asistentent režiséra a cena byla věnována také i pár hercům, mezi nimiž byla samosebou naše Rachel (cenu dostal i Mark Ruffalo a Michael Keaton)! Gratuluji jí, ona si to neskutečně moc zaslouží. ♥ A ještě jedná informace, akce se zúčastnil i tým z Bosten Globe, samozřejmě i Sacha Pfeiffer, kterou Rachel zahrála. :) A co se týče šatů a celkové vizáže Rachel... já nemám slov, nechám tentokrát komentování jen a jen na vás! :D ♥

 
 

Reklama